:)
نگین بانو می بینی؟عشقا همه کشک شدن.ینی تو هم وقتی میرفتی همین احساسو داشتی نفسم؟همین چیزا رو به بقیه میگفتی؟اصلا مگه ممکنه؟
دارن یه کاری میکنن باورم شه اون حرفا رو از ته دلت میزدی.به لیسا گفتی منو نمیخوای.
خدای من:)))چجوری همچین خیانتی ممکنه.
آره من بهش میگم خیانت.و تو یه خیانتکاری.که بهت ابراز علاقه کرد.وقتی هنوز با هم بودیم این کارو کرد!و تو بهم نگفتی!!!چرا؟!
من میگم چرا.چون اون برات مهم تر بود.اون.نانای عوضی که از پشت بهم خنجر زد!!!!
هه.آرمین چه قشنگ میخوند.
*راستی بگو بینم،هنوزم باهاشی یا
اون بدبختم رفت قاطی داداشیا
قاطی همونایی،که کردی تو بشون بدی
همون بیچاره هایی که دورشون زدی
آخه خیانت کردی به من تو چطور؟
تو اون حالت باید میگرفتم مچتو؟
برو خوش باش باهاش،ولی بدون
که زودگذره این روزای خوش تو*

:))هوم.منم دیوونه شدم.همیشه اونو مسخره میکردم میگفتم محاله.حالا چی؟ببین منو.شدم یه قاتل روانی که از کشتن لذت میبره!
حتی نمیبرنم بیمارستان روانی.اونجا میتونم به دیوونگیم برسم.چرا نمیذارن غرق شم.به خدا دیگه نمیتونم.نمیتونم خوب باشم.دیگه توان نگه داشتن هرا رو ندارم.کاش.واسه همیشه بخوابم.یه خواب پر از رویافقط تو این دنیا نباشم.تو زمینی که تو هواشو با گفتن دوستت دارم به اونا آلوده میکنی نباشم نگین نباشمممممممممممممممممم
همینم مونده بود سرت داد بزنم دیدی؟!؟!هیچ وقت داد نزده بودم.آخ که چقد عاشقت بودم.نگین چرا بهم بگو چرا یهو عوض شدی تو که از منم عاشق تر بودی فرشتم.تو که خورشید من بودی.چرا نگین.چرا الان باید بدون تو گریه کنم مگه قرار نبود با هم بریم پاریس هان؟مگه واسه آیندمون انتخابش نکردیم؟مگه قرار نبود بورس بگیرم برم بعدش تو بیای؟قرار بود با هم پیر شیم بچه بیاریم کوچولو و ناز اسمشو باران بذاریم!!!!تو که دروغگو نبودی نگینم بهم بگو که نبودی.بگو عشقت واقعی بود
به چه خدایی دعا کنم وقتی حتی خدام توییبه کی بگم به دادم برسه.خدایی که خودش ترکم کرد و نابودم کرد؟:))))))))

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها